Miasto stołeczne Warszawa
Biuro Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym
 

Informacje o utrudnieniu w ruchu

Nowa organizacja ruchu na ul. Powstańców Śląskich. KOMUNIKAT ARCHIWALNY

Informacje o utrudnieniach w ruchu

Na ul. Powstańców Śląskich została wprowadzona nowa organizacja ruchu. Otwarte dla ruchu są wschodnia jezdnia i wiadukt nad torami kolejowymi i drogą ekspresową S8.

Na obu jezdniach ul. Powstańców Śląskich pomiędzy ul. Pełczyńskiego a ul. Wrocławską wprowadzony jest ruch jednokierunkowy – na jezdni wschodniej kierunku ul. Radiowej i Bielan, a na jezdni zachodniej w kierunku ul. Górczewskiej i Włoch. Dla potrzeb montażu dodatkowych elementów ekranów akustycznych konieczne jest zajęcie wewnętrznych pasów ruchu na obu jezdniach po ok. 50 m w rejonie tymczasowego przejazdu pomiędzy obiema jezdniami. Zawężenia będą występowały jedynie na czas prowadzonych robót. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do zakończenia prac i wprowadzenia docelowej organizacji ruchu, tj. do połowy grudnia.

Drogę ekspresową S8 na zlecenie rządowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad buduje konsorcjum czterech firm: Budimex Dromex, Strabag, Mostostal Warszawa i Warbud. Trasa połączy węzeł autostrady A2 w Konotopie z al. Armii Krajowej.

Zmiany w komunikacji miejskiej

W związku z pracami drogowymi przy budowie trasy ekspresowej S8, do odwołania, wyłączony jest ruch tramwajowy na ciągu ul. Dywizjonu 303 - Kaliskiego na odcinku od ul. Radiowej do pętli Boernerowo. W tym czasie zawieszone jest kursowanie linii tramwajowej 20.

dodano 2012-06-08 10:21:33

Informacje dodatkowe

Organizacja ruchu na ul. Powstańców ŚląskichOrganizacja ruchu na ul. Powstańców Śląskich

Pobierz obraz w rozmiarze oryginalnym

Powrót do poprzedniej strony - Informacje o inwestycji - Strona główna

© Geo-System Sp. z o.o. dla Urz±du m.st. WarszawaUrzędu m.st. Warszawy  |  kontakt z webmasterem Webmaster