Węziej na pl. Krasińskich

Trwa remont ul. Miodowej i pl. Krasińskich. Zamknięty jest jeden pas jezdni w kierunku Żoliborza i chodnik po wschodniej stronie pl. Krasińskich.

W pierwszym etapie prac plac budowy objął chodnik na pl. Krasińskich po stronie Sądu Najwyższego. Przystanek, na którym zatrzymują się autobusy linii jadących w kierunku Żoliborza, jest czynny. Dojście do niego możliwe jest od pomnika Powstania Warszawskiego oraz od przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Długą. Od strony skrzyżowania z ul. Świętojerską można dojść do wejścia na parking podziemny. Ponadto, na jezdni wyłączony z ruchu został jeden pas (wzdłuż krawężnika) w stronę ul. Bonifraterskiej.

Równolegle trwają prace po wschodniej stronie ul. Miodowej. Na odcinku od ul. Senatorskiej do pl. Krasińskich zwężony jest chodnik i w niewielkim stopniu jezdnia.

Komunikacja: 
Przystanek PL. KRASIŃSKICH 02, obowiązujący jako stały dla linii autobusowych 116, 178, 180, 503 i 518 oraz jako warunkowy dla nocnej linii N44, zlokalizowany jest na tymczasowym wypłytowaniu w zatoce autobusowej w bezpośrednim sąsiedztwie chodnika.
Inne: 

Początek: 
2017-09-09
Koniec: 
2018-03-11
Dzielnica: 
Ulica: 
ul. Miodowa
status: 
Aktualne