W nocy zamknięty przejazd przez ul. Marsa przy ul. Chełmżyńskiej

Przez kolejne noce: 19/20 i 20/21 oraz 23/24, 24/25, 25/26, 26/27, 27/28 i 28/29 kwietnia w godz. 22.00 – 6.00 zamknięty będzie przejazd poprzez ul. Marsa na skrzyżowaniu z ul. Chełmżyńską i Okularową.

Zamknięty będzie przejazd w ciągu ulic Chełmżyńskiej i Okularowej przez skrzyżowanie z ul. Marsa. Jadący z ulic Chełmżyńskiej lub Okularowej będą musieli skręcić w prawo w ul. Marsa. Ponadto, nie będzie można skręcić z lewo z ul. Marsa w Chełmżyńską. Objazdy zostaną poprowadzone do ul. Żołnierskiej lub do ul. Płowieckiej i dalej ulicami Korkową i Rekrucką. Utrudnienia związane są z zabezpieczeniem budowanej estakady w ciągu ul. Marsa.

Trwa przebudowa ulic Marsa i Żołnierskiej. Nowa droga znacznie poprawi połączenie z dzielnicą Rembertów i wyjazd z miasta w kierunku podwarszawskich gmin Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Sulejówek. Przebudowane będą ulice Marsa i Żołnierska na odcinku 4,8 km od ul. Naddnieprzańskiej) do granicy Warszawy i wybudowanego przez samorząd województwa mazowieckiego dwujezdniowego odcinka drogi nr 631. Zakres prac jest duży, to m.in. budowa wiaduktów nad skrzyżowaniami, całkowita przebudowa obecnych jezdni, wyburzenie i budowa nowych wiaduktów nad torami kolejowymi, budowa chodników i dróg rowerowych. Cała inwestycja zakończy się jesienią 2018 r.

Linie autobusowe 145 (tylko w kierunku krańca ŻERAŃ FSO), 225 (tylko w kierunku krańca PKP MOKRY ŁUG), 245 (tylko w kierunku krańca OS. DUDZIARSKA) oraz nocna linia N24 (tylko w kierunku krańca REMBERTÓW-AKADEMIA) zawrócą na skrzyżowaniu ulic Marsa, Rekruckiej i Żołnierskiej i pojadą dalej ulicami Marsa i Chełmżyńską. Natomiast linie: 173 (tylko w kierunku krańca DW. WSCHODNI /LUBELSKA/), 402 (tylko w kierunku krańca WYNALAZEK), 520 (tylko w kierunku krańca  PŁOCKA-SZPITAL) oraz nocne linie N02 (tylko w kierunku krańca METRO MŁOCINY), N25 (tylko w kierunku krańca DW. CENTRALNY), N71 (tylko w kierunku krańca DW. CENTRALNY) będą kurowały ul. Rekrucką.
2018-04-16
2018-04-29