Zamknięty jeden ze zjazdów z Trasy Siekierkowskiej na ul. Marsa

W poniedziałek, 28 maja ok. godz. 3.00 zamknięty dla samochodów zostanie zjazd z estakady Trasy Siekierkowskiej na ul. Marsa na wysokości ul. Naddnieprzańskiej.

Rozpoczynają się prace związane z wykonaniem najazdu na budowaną estakadę w ciągu ulic Marsa i Żołnierskiej. W celu bezpiecznego prowadzenia prac zostanie zamknięty zjazd z Trasy Siekierkowskiej w kierunku Rembertowa (na wysokości skrzyżowania z ul. Naddnieprzańską). Kierowcy będą musieli korzystać ze wcześniejszego zjazdu.

W ubiegłym roku zamknięty został pierwszy zjazd z ul. Marsa na estakadę Trasy Siekierkowskiej (na wysokości skrzyżowania z ul. Naddnieprzańską). Zjechać na estakadę w kierunku Mostu Siekierkowskiego można drugim zjazdem, ok. 200 m dalej. Taki układ organizacji ruchu będzie funkcjonował do końca września.

Trwa przebudowa ulic Marsa i Żołnierskiej. Nowa droga znacznie poprawi połączenie z dzielnicą Rembertów i wyjazd z miasta w kierunku podwarszawskich gmin Ząbki, Zielonka, Marki, Kobyłka, Sulejówek. Przebudowane będą ulice Marsa i Żołnierska na odcinku 4,8 km od ul. Naddnieprzańskiej) do granicy Warszawy i wybudowanego przez samorząd województwa mazowieckiego dwujezdniowego odcinka drogi nr 631. Zakres prac jest duży, to m.in. budowa wiaduktów nad skrzyżowaniami, całkowita przebudowa obecnych jezdni, wyburzenie i budowa nowych wiaduktów nad torami kolejowymi, budowa chodników i dróg rowerowych. Cała inwestycja zakończy się jesienią 2018 r.

2018-05-28
2018-09-30